Location : Home > R > R5F1007EDNA#U0
R5F1007EDNA#U0
Share on FacebookShare on Facebook
R5F1007EDNA#U0 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76LC-0125CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
PAXC0000 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Totalizer 85 ~ 250VAC Panel Mount
PAXC0000 Factory 10000 2012+ 2012+ Obama Resources Group
PAXC0000 IC 58330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXC0000 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
82V3280EQG8 IC 57320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
82V3280EQG8 IDTIntegra 500 100-TQFP(14x14) Richmon industrial
8N3SV76FC-0175CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
MB91F528MSCPMC-GTE2 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR81S FR MB91520 Microcontroller IC 32-Bit 128MHz 2.0625MB (2.0625M x 8) FLASH 208-LQFP (28x28)
72811L15PFI8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC DUAL 512X9 64-TQFP
MK22FX512AVLQ12 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M4 Kinetis K20 Microcontroller IC 32-Bit 120MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
MK22FX512AVLQ12 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MK22FX512AVLQ12 NEW 78310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
W632GU8KB-12 Integrated Circuits (ICs) Memory 2G DDR3L SDRAM 1.35V X8 800MHZ
TC58NYG1S3HBAI6 Integrated Circuits (ICs) Memory EEPROM SLC 2GB NAND 24NM 67FBGA
TC58NYG1S3HBAI6 TOSHIBA 1350 NEW+ FBGA Asia Military Components Trading Co., Ltd.
TC58NYG1S3HBAI6 TOSHIBA 1650 NEWD/C FBGA MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
TC58NYG1S3HBAI6 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TC58NYG1S3HBAI6 NEW 87530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
71600-020LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 20 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 28-30 AWG
71600-020LF FCI 53388 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
68705-417HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 17 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
68705-417HLF Amphenol FCI 157850 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
68705-417HLF Amphenol FCI 287710 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-30-001-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3010-30-001-11-00 CNC Tech 157650 2016+ IDC HEADER .100 30POS Unitronix Electronics Limited
3010-30-001-11-00 CNC Tech 287330 2016+ IDC HEADER .100 30POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3010-30-001-11-00 IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
77315-424-36 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
77315-424-36 Amphenol FCI 157160 2016+ CONN HEADER .100 1ROW R/A 36POS Unitronix Electronics Limited
77315-424-36 Amphenol FCI 299090 2016+ CONN HEADER .100 1ROW R/A 36POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
77315-424-36 IC 59830 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
104355-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
104355-2 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
104355-2 TE Connectivity AMP Connectors 298290 2016+ CONN HDR BRKWAY 4POS R/A DUAL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
104355-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
104355-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR BRKWAY 4POS R/A DUAL TPC Global Service Co.Ltd.