Location : Home > R > R30-1001002
R30-1001002
Share on FacebookShare on Facebook
R30-1001002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
R30-1001002 13+ 465987 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
R30-1001002 465987 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
R30-1001002 standard package with RoHS 45600 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
R30-1001002 RoHS Compliant 38514 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
IRFP260NPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 200V 50A TO-247AC
IRFP260NPBF Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
IRFP260NPBF IR 25149 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
IRFP260NPBF IR 37494 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
ATS-15D-104-C2-R1 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T766
A15349-01 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets TFLEX 390H 9" X 9"
A15349-01 IC 40600 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A15349-01 NEW 77870 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
H48-2K-150-150-0.2-0 Fans, Thermal Management Thermal - Pads, Sheets H48-2 SHEET 150X150X0.2MM
H48-2K-150-150-0.2-0 IC 58490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82506WA9 Filters Common Mode Chokes 15¦ÌH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Chassis Mount 95A DCR 1.5 mOhm (Typ)
B82506WA9 epcos 1000 2012+ DIP JIQI electronic corp
B82506WA9 IC 41040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B82506WA9 NEW 78070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
750314978 Filters Common Mode Chokes 10mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1A DCR 449 mOhm