Location : Home > R > R2D10-0509-R
R2D10-0509-R
Share on FacebookShare on Facebook
R2D10-0509-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
R2D10-0509-R 12+ 5592 Recom Power 12+ RFQ now,quick response General Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MW1224-760-NC-WH Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 12W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
MW1224-760-NC-WH 789415 13+ fenkey electronics co.,ltd
MW1224-760-NC-WH N/A 72800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MW1224-760-NC-WH Semiconductor 21483 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
MP8-3E-1L-1R-4LE-00 IC 40580 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R15P212S/X2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER DC/DC 15VIN 12VOUT 2W
R15P212S/X2 IC 40150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
R15P212S/X2 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RV-1512S/P/R6.4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 2W 15VIN 12VOUT
RV-1512S/P/R6.4 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RV-1512S/P/R6.4 NEW 77950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
RV-1512S/P/R6.4 Recom Power 24261 12+ 24-DIP Module (14 Leads) Evergreen Electronics Co.,Ltd
G5Q-1 DC12 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 12VDC Coil Through Hole
G5Q-1 DC12 Omron 7500 12+ RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 12V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor