Location : Home > R > R24P215D
R24P215D
Share on FacebookShare on Facebook
R24P215D distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
R24P215D 465987 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
R24P215D 465987 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
R24P215D 465987 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
R24P215D 465987 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
R24P215D SIP 9868 RECOM 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0438796041 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin