Location : Home > R > R1S8-1505-R
R1S8-1505-R
Share on FacebookShare on Facebook
R1S8-1505-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSI-LXR3612SID Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 60¡ã 2.1V 30mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)
SSI-LXR3612SID IC 58720 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSI-LXR3612SID LUM 9550 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
SSI-LXR3612SID NEW 87810 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
REC3-1215DRW/H2/A Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONV DC/DC 3W 9-18VIN +/-15VOUT
REC3-1215DRW/H2/A IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
REC3-1215DRW/H2/A NEW 99190 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-25M-CW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 10V 100W
VE-25M-CW-S IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-25M-CW-S NEW 99090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V300A36M500B2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 36V 500W
V300A36M500B2 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V300A36M500B2 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-B60-MU-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W
VI-B60-MU-F1 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-B60-MU-F1 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V24A12H400BL2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 12V 400W
V24A12H400BL2 VICOR 2000 2013+ 24V Input Maxi Family DC-DC Converter Module Protec Engineering (S) Pte Ltd
VE-J60-MZ-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 5V 25W
VE-J60-MZ-F4 IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-J60-MZ-F4 NEW 89090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
V150A3V3H200B Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 200W
V150A3V3H200B IC 58390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
V150A3V3H200B NEW 88590 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JVY-IZ-B1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 16.5W
VI-JVY-IZ-B1 IC 40140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JVY-IZ-B1 NEW 79070 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BTH-IV-F4 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W
VI-BTH-IV-F4 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BTH-IV-F4 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-JTP-IX-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 75W