Location : Home > R > R0.5S12-1212/H-R
R0.5S12-1212/H-R
Share on FacebookShare on Facebook
R0.5S12-1212/H-R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JWT75525/B Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 5V 12V -5V 75W
JWT75525/B IC 40400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
JWT75525/B NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PJT-18V40WBAA Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 18V 40W
CENB1060A2444F01 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Desktop, Wall Adapters 24V 60W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord (Sold Separately) Input
XGAC Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Configurable Power Supply Modules 12V (10.8 ~ 15.6 V) 150W AC DC Configurable Power Supply Module