Location : Home > Q > QYX2A274KTP
QYX2A274KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX2A274KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX2A274KTP CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 1523500 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX2A274KTP 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QYX2A274KTP CAP FILM 0.27UF 100VDC RADIAL 878200 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QYX2A274KTP Film Capacitors 100volts 0.27uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com