Location : Home > Q > QYX2A224KTP
QYX2A224KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX2A224KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX2A224KTP Film Capacitors 100volts 0.22uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QYX2A224KTP Film Capacitors 100volts 0.22uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QYX2A224KTP Film Capacitors 100volts 0.22uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QYX2A224KTP CAP FILM 0.22UF 100VDC RADIAL 1335900 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com