Location : Home > Q > QYX2A222KTP
QYX2A222KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX2A222KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX2A222KTP Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
QYX2A222KTP Film Capacitors 100volts 0.0022uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QYX2A222KTP Film Capacitors 100volts 0.0022uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QYX2A222KTP CAP FILM 2200PF 100VDC RADIAL 1515800 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com