Location : Home > Q > QYX2A102KTP
QYX2A102KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX2A102KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX2A102KTP Film Capacitors 100volts 0.001uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QYX2A102KTP CAP FILM 1000PF 100VDC RADIAL 1518000 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX2A102KTP Film Capacitors 100volts 0.001uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QYX2A102KTP Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk