Location : Home > Q > QYX1H473KTP
QYX1H473KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H473KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H473KTP Film Capacitors 50volts 0.047uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QYX1H473KTP CAP FILM 0.047UF 50VDC RADIAL 889000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
QYX1H473KTP CAP FILM 0.047UF 50VDC RADIAL 879000 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
QYX1H473KTP CAP FILM 0.047UF 50VDC RADIAL 1506000 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
QYX1H473KTP Film Capacitors 50volts 0.047uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com