Location : Home > Q > QYX1H333KTP
QYX1H333KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H333KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H333KTP Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
QYX1H333KTP Film Capacitors 50volts 0.033uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QYX1H333KTP CAP FILM 0.033UF 50VDC RADIAL 1537800 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX1H333KTP Film Capacitors 50volts 0.033uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QYX1H333KTP Film Capacitors 50volts 0.033uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd