Location : Home > Q > QYX1H272KTP
QYX1H272KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H272KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H272KTP CAP FILM 2700PF 50VDC RADIAL 1521900 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX1H272KTP 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QYX1H272KTP CAP FILM 2700PF 50VDC RADIAL 894900 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QYX1H272KTP Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
QYX1H272KTP Film Capacitors 50volts 0.0027uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com