Location : Home > Q > QYX1H182JTP
QYX1H182JTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H182JTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H182JTP CAP FILM 1800PF 50VDC RADIAL 903000 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
QYX1H182JTP CAP FILM 1800PF 50VDC RADIAL 893000 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
QYX1H182JTP CAP FILM 1800PF 50VDC RADIAL 1520000 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
QYX1H182JTP CAP FILM 1800PF 50VDC RADIAL 1520000 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875115360004 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V SMD