Location : Home > Q > QYX1H104KTP
QYX1H104KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QYX1H104KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QYX1H104KTP Film Capacitors 50volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QYX1H104KTP Film Capacitors 50volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QYX1H104KTP CAP FILM 0.1UF 50VDC RADIAL 1508300 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QYX1H104KTP Film Capacitors 50volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RS80E471MDNASQPX Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 470UF 20% 2.5V T/H