Location : Home > Q > QXK2J474KTPTZH
QXK2J474KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2J474KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2J474KTPTZH 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QXK2J474KTPTZH CAP FILM 0.47UF 630VDC RADIAL 681800 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QXK2J474KTPTZH Film Capacitors 630volts 0.47uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2J474KTPTZH CAP FILM 0.47UF 630VDC RADIAL 1318100 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com