Location : Home > Q > QXK2J225KTP
QXK2J225KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2J225KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2J225KTP Film Capacitors 630volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QXK2J225KTP Film Capacitors 630volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QXK2J225KTP CAP FILM 2.2UF 630VDC RADIAL 1238600 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2J225KTP Film Capacitors 630volts 2.2uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com