Location : Home > Q > QXK2J224KTPTZH
QXK2J224KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2J224KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2J224KTPTZH CAP FILM 0.22UF 630VDC RADIAL 1323300 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2J224KTPTZH 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QXK2J224KTPTZH CAP FILM 0.22UF 630VDC RADIAL 687000 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
QXK2J224KTPTZH 789496 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
QXK2J224KTPTZH Film Capacitors 630volts 0.22uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com