Location : Home > Q > QXK2G104KTPTZH
QXK2G104KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2G104KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2G104KTPTZH Film Capacitors 400volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2G104KTPTZH Film Capacitors 400volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QXK2G104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 400VDC RADIAL 696400 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
QXK2G104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 400VDC RADIAL 686400 Nichicon 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
QXK2G104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 400VDC RADIAL 1331700 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited