Location : Home > Q > QXK2E683KTPTZH
QXK2E683KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E683KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E683KTPTZH Film Capacitors 250volts 0.068uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E683KTPTZH CAP FILM 0.068UF 250VDC RADIAL 699600 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QXK2E683KTPTZH CAP FILM 0.068UF 250VDC RADIAL 594400 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.