Location : Home > Q > QXK2E224KTPTZH
QXK2E224KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E224KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E224KTPTZH Film Capacitors 250volts 0.22uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E224KTPTZH 789496 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
QXK2E224KTPTZH CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 698700 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QXK2E224KTPTZH CAP FILM 0.22UF 250VDC RADIAL 593500 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.