Location : Home > Q > QXK2E155KTPTZH
QXK2E155KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E155KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E155KTPTZH CAP FILM 1.5UF 250VDC RADIAL 1321700 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2E155KTPTZH Film Capacitors 250volts 1.5uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E155KTPTZH 2013+ 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
QXK2E155KTPTZH CAP FILM 1.5UF 250VDC RADIAL 685400 Nichicon 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com