Location : Home > Q > QXK2E106KTP
QXK2E106KTP
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E106KTP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E106KTP Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
QXK2E106KTP Film Capacitors 250volts 10uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E106KTP Film Capacitors 250volts 10uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
QXK2E106KTP Film Capacitors 250volts 10uF 80,000 Nichicon 2016+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
QXK2E106KTP CAP FILM 10UF 250VDC RADIAL 1236800 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com