Location : Home > Q > QXK2E104KTPTZH
QXK2E104KTPTZH
Share on FacebookShare on Facebook
QXK2E104KTPTZH distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QXK2E104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL 1329100 Nichicon 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
QXK2E104KTPTZH Film Capacitors 250volts 0.1uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QXK2E104KTPTZH 789496 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
QXK2E104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL 693800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
QXK2E104KTPTZH CAP FILM 0.1UF 250VDC RADIAL 588600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.