Location : Home > Q > QRW040A0Y641-BHZ
QRW040A0Y641-BHZ
Share on FacebookShare on Facebook
QRW040A0Y641-BHZ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MTFDJAA400MBS-1AN1ZABYY Memory Cards, Modules Solid State Drives (SSDs) Solid State Drive (SSD) 400GB SATA III FLASH - NAND (MLC) 1.8" 3.3V, 5V
B66366W1018T1 EPCOS 5679 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
B66366W1018T1 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
B66366W1018T1 NEW 98530 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ROB-12147 Motors, Solenoids, Driver Boards/Modules Motors - AC, DC DC Gearmotor 303 RPM 12VDC
NHD-0420E2Z-FL-GBW Optoelectronics Display Modules - LCD, OLED Character and Numeric Character LCD Display Module Transflective 5 x 8 Dots STN - Super-Twisted Nematic LED - Yellow/Green Parallel 146.00mm x 62.50mm x 14.50mm
NHD-0420E2Z-FL-GBW IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NHD-0420E2Z-FL-GBW NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NHD-0420E2Z-FL-GBW Newhaven Display Intl 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
MOC3032SVM FAIRCHI 73500 2016 dip/sop Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
MOC3032SVM ROHS 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T-176-250 Optoelectronics LEDs - Spacers, Standoffs T1 3/4 LED Standoff Natural Nylon 0.250" (6.35mm)
T-176-250 Bivar Inc 28000 n/a LED STRIP MNT 2 LEAD 5MM NYLON Hongkong Inductors Limited
T-176-250 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T-176-250 NEW 88250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GW JSLMS1.EM-GRGT-A838-1 Optoelectronics LED Lighting - White DURIS S 5E 2700K
SPMWH1221FD5GBT0SB Optoelectronics LED Lighting - White LED Lighting LM282B White, Neutral 4000K 6.3V 150mA 120¡ã 2-SMD, Flat Lead
IAD012YHH-2 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERT +/-12V 0.5A
IAD012YHH-2 6300 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
IAD012YHH-2 IPD 288 15+ Module¡¡new &original parts TPC Global Service Co.Ltd.
IAD012YHH-2 IPD 380 2013+ Module¡¡new &original parts enkaite Electronics Co., Ltd
IAD012YHH-2 Semiconductor 19805 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PT6675G Power Supplies - Board Mount DC DC Converters REG 5V-9V 3A SIP HORZ HT
PT6675G NEW 79800 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-BT4-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 48V 100W
VE-BT4-MW-S IC 58260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VE-BT4-MW-S NEW 98550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-BN3-MW-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 24V 100W
VI-BN3-MW-S IC 40990 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-BN3-MW-S NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VI-JWN-MW-F1 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W
VI-JWN-MW-F1 IC 40620 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VI-JWN-MW-F1 NEW 79130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VE-26F-IU-S Power Supplies - Board Mount DC DC Converters CONVERTER MOD DC/DC 72V 200W
QRW040A0Y641 Power Supplies - Board Mount DC DC Converters DC/DC CONVERTER 1.8V 40A 72W