Location : Home > Q > QPW050A0F641Z
QPW050A0F641Z
Share on FacebookShare on Facebook
QPW050A0F641Z distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0015800501 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin