Location : Home > Q > QK016NH3TP
QK016NH3TP
Share on FacebookShare on Facebook
QK016NH3TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
QK016NH3TP 789496 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
QK016NH3TP 789496 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
QK016NH3TP 789496 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
QK016NH3TP ALTERNISTOR 1000V 16A TO-263 241790 Littelfuse Inc 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
QK016NH3TP ALTERNISTOR 1000V 16A TO-263 139560 Littelfuse Inc NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
QK016NH3TP ALTERNISTOR 1000V 16A TO-263 8000 Littelfuse / Teccor Brand Thyr 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
QK016NH3TP TO-263 7893 Littelfuse 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZX55C51_T50A Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 500MW DO35
BZX55C51_T50A Fairchild 242160 1538+ DIODE ZENER 51V 500MW DO-35 Alphatek Technology Limited
BZX55C51_T50A Fairchild 701500 1525+ DIODE ZENER 51V 500MW DO-35 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com