Location : Home > P > PZU9.1DB2,115
PZU9.1DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU9.1DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU9.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 9.1V SC-88A 242450 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU9.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 9.1V SC-88A 800900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0386307205 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws