Location : Home > P > PZU9.1DB2,115
PZU9.1DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU9.1DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU9.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 9.1V SC-88A 242450 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU9.1DB2,115 DIODE ZENER DUAL 9.1V SC-88A 800900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-030-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-030-10-132101 IC 59080 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-030-10-132101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-030-10-132101 Preci-Dip 299210 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC391LGBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 39 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPC391LGBN-RC IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC391LGBN-RC NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC391LGBN-RC Sullins Connector Solutions 157050 2016+ CONN HEADER .100 39POS Unitronix Electronics Limited
207360-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.197" (5.00mm)
207360-1 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
207360-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
207360-1 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
0643193211 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 32 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black
1002420000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1002420000 Distributor 183050 17+RoHS Microtranik Components,Inc. info@microtranik.com
1002420000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 16POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1002420000 Weidmuller 157390 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1002420000 Weidmuller 297590 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com