Location : Home > P > PZU5.1B3A,115
PZU5.1B3A,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU5.1B3A,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU5.1B3A,115 DIODE ZENER 5.1V 320MW SOD-323 139290 NXP 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PZU5.1B3A,115 568749 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
PZU5.1B3A,115 DIODE ZENER 5.1V 320MW SOD-323 241520 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU5.1B3A,115 568749 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
PZU5.1B3A,115 568749 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
805-83-060-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
562010120 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562010120 IC 58170 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
430205-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
OSTYK22123030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK22123030 IC 40600 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK22123030 NEW 79150 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CLT-105-02-L-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
310-87-141-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-87-141-41-001101 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
310-87-141-41-001101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1711307 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1711307 Phoenix Contact 147240 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1711307 Phoenix Contact 299110 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0791081006 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
79109-0003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-011-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 11 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
831-87-011-30-001101 Preci-Dip 157050 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-011-30-001101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-83-018-10-012101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold