Location : Home > P > PZU3.9DB2,115
PZU3.9DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU3.9DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU3.9DB2,115 DIODE ZENER DUAL 3.9V SC-88A 241580 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU3.9DB2,115 DIODE ZENER DUAL 3.9V SC-88A 801800 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1557380000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)