Location : Home > P > PZU3.3DB2,115
PZU3.3DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU3.3DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU3.3DB2,115 DIODE ZENER DUAL 3.3V SC-88A 241540 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU3.3DB2,115 DIODE ZENER DUAL 3.3V SC-88A 597900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1546842-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate