Location : Home > P > PZU3.3B2A,115
PZU3.3B2A,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU3.3B2A,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU3.3B2A,115 DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD-323 139380 NXP NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PZU3.3B2A,115 DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD-323 157029 NXP 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PZU3.3B2A,115 DIODE ZENER 3.3V 320MW SOD-323 601100 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit RENXIM Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N731 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 250MW DO35
1N731 IC 57240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0387291571 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 4 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws