Location : Home > P > PZU22DB2,115
PZU22DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU22DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU22DB2,115 DIODE ZENER DUAL 22V SC-88A 242160 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU22DB2,115 DIODE ZENER DUAL 22V SC-88A 802200 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-070-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 70 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-070-10-001101 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-070-10-001101 Preci-Dip 147170 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-070-10-001101 Preci-Dip 288550 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-070-10-001101 Precidip 14,585 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
514-87-078-13-061117 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 78POS GOLD
514-87-078-13-061117 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
514-87-078-13-061117 Preci-Dip 157550 2016+ CONN SOCKET PGA 78POS GOLD Unitronix Electronics Limited
514-87-078-13-061117 Preci-Dip 277930 2016+ CONN SOCKET PGA 78POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
316-83-123-41-011101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 23 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-83-123-41-011101 Preci-Dip 147890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-83-123-41-011101 Preci-Dip 287790 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1641060000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 36 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1641060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1641060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 36POS 180 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1641060000 Weidmuller 156970 2016+ TERM BLOCK HDR 36POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited