Location : Home > P > PZU11DB2,115
PZU11DB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZU11DB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZU11DB2,115 DIODE ZENER DUAL 11V SC-88A 241790 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZU11DB2,115 DIODE ZENER DUAL 11V SC-88A 803100 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09-7450-10 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 9POS TIN
09-7450-10 Aries Electronics 157770 2016+ CONN SOCKET SIP 9POS TIN Unitronix Electronics Limited
09-7450-10 Aries Electronics 278090 2016+ CONN SOCKET SIP 9POS TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325038-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325038-12-0 IC 60000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-43-117-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-43-117-41-001000 IC 57370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
101-93-632-41-560000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157510 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277830 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
101-93-632-41-560000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN FRAME .600 32POS EKT Electronics Co., Ltd
811-S1-056-10-016101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 56 Position Spring Piston Connector Through Hole
811-S1-056-10-016101 Preci-Dip 157090 2016+ CONN SPRING LOAD 56POS SNGL PCB Unitronix Electronics Limited
811-S1-056-10-016101 Preci-Dip 299150 2016+ CONN SPRING LOAD 56POS SNGL PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
87995-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Receptacle Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
87995-4 STOCK 45200 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
87995-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
5499374-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold-Palladium
5499374-2 Electronics 26291 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5499374-2 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0395338323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
DF50A-2P-1V(51) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
DF50A-2P-1V(51) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Power Agency Co.,Ltd
DF50A-2P-1V(51) IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DF50A-2P-1V(51) NEW 78730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0436400901 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 9 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.118" (3.00mm)
29-11-0042 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector Plug Ivory 0.098" (2.50mm)
29-11-0042 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1734452 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1734452 Distributor 109810 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
1734452 IC 37982 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1734452 Semiconductor 31495 16/17+ 16/17+ ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1847903 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1847903 Phoenix Contact 157010 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1847903 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1618640000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1618640000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1618640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 BLK EKT Electronics Co., Ltd
1618640000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 20POS 180 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1618640000 Weidmuller 157650 2016+ TERM BLOCK HDR 20POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited