Location : Home > P > PZM8.2NB1,115
PZM8.2NB1,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM8.2NB1,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM8.2NB1,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT346 241980 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PZM8.2NB1,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT346 241980 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM8.2NB1,115 DIODE ZENER 8.2V 300MW SOT346 8000 NXP Semiconductors 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1155130000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole