Location : Home > P > PZM7.5NB2,115
PZM7.5NB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM7.5NB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM7.5NB2,115 DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT346 241580 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM7.5NB2,115 DIODE ZENER 7.5V 300MW SOT346 681000 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
325342-10-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 10 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325342-10-0 IC 59410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASBG4 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Ground, Earth Green, Yellow 12-22 AWG
ASBG4 Amphenol PCD 147690 2016+ TERM BLOCK GROUND 6MM YEL/GRN Unitronix Electronics Limited
ASBG4 Amphenol PCD 288210 2016+ TERM BLOCK GROUND 6MM YEL/GRN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com