Location : Home > P > PZM6.2NB2,115
PZM6.2NB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM6.2NB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM6.2NB2,115 DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT346 241660 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM6.2NB2,115 DIODE ZENER 6.2V 300MW SOT346 681900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
T38431-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38431-08-0 IC 40590 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38431-08-0 NEW 99130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015445810 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0015445810 MOLEX 802 200416 Solid Technology Solutions, Inc.
803-87-058-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
325245-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
416-83-230-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-230-41-003101 IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-230-41-003101 Preci-Dip 147620 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-230-41-003101 Preci-Dip 288890 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431002-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431002-16-0 IC 59430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
833-83-016-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
833-83-016-20-001101 Preci-Dip 147880 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-83-016-20-001101 Preci-Dip 297570 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38363-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38363-13-0 IC 40750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38363-13-0 NEW 97890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-037-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 37 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-037-10-001101 Preci-Dip 157430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
5450272 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 17 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
5450272 Phoenix Contact 157690 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5450272 Phoenix Contact 298870 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1792647 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1792647 33877 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1792647 Phoenix Contact 298530 2016+ TERM BLOCK PLUG 14POS 270DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DF11Z-22DS-2V(22) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
DF11Z-22DS-2V(22) Hirose 120000 16+ HRS Connector New&Original parts Futune Electronics Co.Limitd
DF11Z-22DS-2V(22) Hirose 120000 2016+ HRS Connector New&Original parts enkaite Electronics Co., Ltd
DF11Z-22DS-2V(22) IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3110-60-003-11-00 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
3110-60-003-11-00 CNC Tech 147140 2016+ CONN HEADER 0.079 60 POS Unitronix Electronics Limited
3110-60-003-11-00 CNC Tech 278730 2016+ CONN HEADER 0.079 60 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
770858-1 6578 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
770858-1 Semiconductor 19145 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
770858-1 TYCO 1859 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0395378321 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)