Location : Home > P > PZM4.7NB2A,115
PZM4.7NB2A,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM4.7NB2A,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM4.7NB2A,115 2013PB 99200 NXP SC59 WLParts Electronics ltd
PZM4.7NB2A,115 DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT346 242220 NXP 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PZM4.7NB2A,115 DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT346 242220 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM4.7NB2A,115 DIODE ZENER 4.7V 300MW SOT346 8000 NXP Semiconductors 2015+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-175-15-061101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 175POS GOLD
510-87-175-15-061101 IC 55980 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-175-15-061101 Preci-Dip 157280 2016+ CONN SOCKET PGA 175POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-175-15-061101 Preci-Dip 278970 2016+ CONN SOCKET PGA 175POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325013-13-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 13 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-13-0 IC 59360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1688670000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1688670000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1688670000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 3POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1688670000 Weidmuller 157770 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1605760000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 135¡ã Through Hole
1605760000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1605760000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5.08MM 2POS 135 ORG TPC Global Service Co.Ltd.
1605760000 Weidmuller 157050 2016+ TERM BLOCK HDR 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
801-43-005-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
55508-342 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1-770849-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 17 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
1-770849-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-292206-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-292206-6 Electronics 27829 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-292206-6 STOCK 46830 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
2514-5002-UG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
09461954400 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 4 Position Rectangular Housing Connector
1734006-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
1734006-3 TE Connectivity AMP Connectors 157780 2016+ 3PHPI 2.5MM PITCHSHROUDED Unitronix Electronics Limited
1734006-3 TE Connectivity AMP Connectors 297350 2016+ 3PHPI 2.5MM PITCHSHROUDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1734006-3 tyco/amp 14000 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
1882337 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1882337 Phoenix Contact 157260 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1882337 Phoenix Contact 288290 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7A08000015 Crystals and Oscillators Crystals 8MHz ¡À20ppm Crystal 8pF -30¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD, No Lead (DFN, LCC)