Location : Home > P > PZM24NB2,115
PZM24NB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM24NB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM24NB2,115 RoHS Compliant 39614 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AB-14.31818MALE-T Crystals and Oscillators Crystals 14.31818MHz ¡À30ppm Crystal 12pF 80 Ohm -40¡ãC ~ 125¡ãC AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD
AB-14.31818MALE-T NEW 98450 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 140060 17+/18+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 57709 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD Unitronix Electronics Limited
AB-14.31818MALE-T TXC CORPORATION 88390 2015+ CRYSTAL 14.31818MHZ 12PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
TS061F23CDT Crystals and Oscillators Crystals 6.144MHz ¡À20ppm Crystal 18pF 80 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount HC49/US
TS061F23CDT CTS-Frequency Controls 61705 1538+ CRYSTAL 6.144000 MHZ Alphatek Technology Limited
TS061F23CDT IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS061F23CDT NEW 87670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CA-301 28.0000M-C:(FUND) Crystals and Oscillators Crystals 28MHz ¡À30ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole Cylindrical Can, Radial
CA-301 28.0000M-C:(FUND) EPSON 57799 2015+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF T/H Unitronix Electronics Limited
CA-301 28.0000M-C:(FUND) EPSON 77910 2015+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF T/H RENXIM Electronics Co.,Ltd.
CA-301 28.0000M-C:(FUND) EPSON 77910 2015+ CRYSTAL 28.0000MHZ 18PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
2289719 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 50 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2289719 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2289719 Phoenix Contact 147490 2016+ 32 CHANNEL INTERFACE MODULE Unitronix Electronics Limited
OSTHE022040 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
OSTHE022040 IC 40840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTHE022040 NEW 78470 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTHE022040 On Shore Technology Inc. 147010 2016+ CONN TERM BLOCK 2POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
284392-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 3 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.150" (3.81mm) Through Hole
284392-3 Electronics 26039 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
284392-3 STOCK 47070 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
284392-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
63371-1 FCI 8000 2012+ METRAL 3000 RA RCP ASSY 6X5 24MM TPC Global Service Co.Ltd.