Location : Home > P > PZM20NB,115
PZM20NB,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM20NB,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM20NB,115 DIODE ZENER 20V 300MW SOT346 242300 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM20NB,115 DIODE ZENER 20V 300MW SOT346 687100 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-S41-SD-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount Gold
SFM210-LPPE-S41-SD-BK Sullins Connector Solutions 147360 2016+ CONN HDR FMAL 41POS 1MM GOLD SMT Unitronix Electronics Limited
116-93-316-41-007000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
116-93-316-41-007000 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
116-93-316-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
116-93-316-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157640 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Unitronix Electronics Limited
116-93-316-41-007000 Mill-Max Manufacturing Corp. 277890 2016+ CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386913624 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
2-641266-1 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 24POS TIN
2-641266-1 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
2-641266-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN DIP SOCKET VERT 24POS TIN EKT Electronics Co., Ltd
1762083001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1762083001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1762083001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 10POS BLK 36PC TPC Global Service Co.Ltd.
1762083001 Weidmuller 147790 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited