Location : Home > P > PZM18NB2,115
PZM18NB2,115
Share on FacebookShare on Facebook
PZM18NB2,115 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZM18NB2,115 DIODE ZENER 18V 300MW SOT346 242140 NXP 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
PZM18NB2,115 DIODE ZENER 18V 300MW SOT346 687900 NXP 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
432302-01-0 Curtis Industries 146970 2016+ CONN BARRIER STRIP 1CIRCUIT Unitronix Electronics Limited
432302-01-0 IC 59940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DTST2-GY Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 8-20 AWG
DTST2-GY Eaton 147650 2016+ TEST TERMINAL BLOCK GREY 300V 48 Unitronix Electronics Limited