Location : Home > P > PZC20SAAN
PZC20SAAN
Share on FacebookShare on Facebook
PZC20SAAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PZC20SAAN N/A 86300 N/A 2016 Email.To.Us European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
PZC20SAAN N/A 5 N/A 2016 In.USA.Stock Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
PZC20SAAN CONN HEADER .100 SINGL STR 20POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
43764-3024 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UNIVERSAL MAT TRIM KIT 30"X24"
43764-3024 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C4921506LIEX Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 1.5GHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PI6C4921506LIEX IC 58940 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C4921506LIEX NEW 98790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI6C4921506LIEX PERICOM 5987 E-core Electronics CO. info@ecoreic.com
CJ1WF130 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies UNIPULSE LOADCELL INPUT
CJ1WF130 IC 40970 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CJ1WF130 NEW 87390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8N3DV85KC-0015CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 156.25MHz, 187.5MHz 6-CLCC
MAX165ACPN ROHSPb 48405 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX1245ACPP MAXIM 162090 2014+RoHS For more pls contact us Microtranik Components Services
MAX1245ACPP Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
72V2113L6BC Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SUPERSYNCII 6NS 100-BGA
72V2113L6BC IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
723651L20PFGI Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC FIFO SYNC 2048X36 120QFP
72T36115L5BBI IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MB90351ESPMC-GS-252E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
GN7068-CHIP IC 58700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GN7068-CHIP NEW 97830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
S34MS01G200GHI000 Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH MEM 1GBIT 67BGA
S34MS01G200GHI000 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S34MS01G200GHI000 NEW 77970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SBH31-NBPB-D26-RA-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 52 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
SBH31-NBPB-D26-RA-BK IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBH31-NBPB-D26-RA-BK Sullins Connector Solutions 157720 2016+ CONN HEADER .050 52POS Unitronix Electronics Limited
800-80-035-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 35 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin
800-80-035-30-480101 IC 57820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
800-80-035-30-480101 Preci-Dip 157250 2016+ CONN HDR 35POS 0.100 SMD Unitronix Electronics Limited
800-80-035-30-480101 Preci-Dip 287610 2016+ CONN HDR 35POS 0.100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
892-80-060-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 60 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
892-80-060-10-002101 Preci-Dip 147390 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
892-80-060-10-002101 Preci-Dip 278850 2016+ CONN HDR 60POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com