Location : Home > P > PXU31A50
PXU31A50
Share on FacebookShare on Facebook
PXU31A50 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
FH-1050-10 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Control/Processing STD CPU BOX 4-CAM
70152-1810 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
DCA-20PC-1-DC1-BL-C IC 58380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C48535-11BLIEX Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 500MHz 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
PI6C48535-11BLIEX IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PI6C48535-11BLIEX NEW 97350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PI6C48535-11BLIEX PERICOM 989000 16+ROHS TSSOP20 Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
8N3SV76FC-0065CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 212.5MHz 6-CLCC
M2S150-FC1152I Integrated Circuits (ICs) Embedded - System On Chip (SoC) ARM? Cortex?-M3 System On Chip (SOC) IC SmartFusion?2 FPGA - 150K Logic Modules 512KB 64KB 166MHz 1152-FCBGA (35x35)
PIC18LF24K22-I/SO Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers PIC PIC? XLP? 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SOIC
PIC18LF24K22-I/SO 456879 13+ fenyang electronics co.,ltd
PIC18LF24K22-I/SO 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PIC18LF24K22-I/SO Microchip 42355 1531+ IC PIC MCU 16KB FLASH 28SOIC AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PIC18LF24K22-I/SO Microchip 67373 2014+ IC PIC MCU 16KB FLASH 28SOIC ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
PCI9056-BA66BI Integrated Circuits (ICs) Interface - Specialized I/O Accelerator Interface
PCI9056-BA66BI N/A 9500 10+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
PCI9056-BA66BI PLX 10490 14-15+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
PCI9056-BA66BI PLX 7500 2016 Orignal&New FEDERAL INDUSTRY Ins
850-10-019-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
850-10-019-20-001101 Preci-Dip 157860 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
850-10-019-20-001101 Preci-Dip 287750 2016+ CONN HDR 19POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com