Location : Home > P > PXKTDCJANF-26.000000
PXKTDCJANF-26.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
433305-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
433305-15-0 IC 59400 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535598-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-535598-3 IC 56210 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-535598-3 STOCK 46940 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-535598-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1-535598-3 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN RCPT 26POS .100 DUAL T/H AU Global Thunder Electronics Co.,Ltd
FI-W9P-HFE Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Gold
FI-W9P-HFE IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FI-W9P-HFE JAE 30263 2014+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
FI-W9P-HFE JAE 30263 2015+ N/A BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
FI-W9P-HFE JAE 30263 2015+ N/A Andy (International) Electronics Ltd
0878321622 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold