Location : Home > P > PXCM1048WS24A
PXCM1048WS24A
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LS100-15 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 15V 100W
LS100-15 IC 37982 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
LS100-15 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
RG2012V-1400-C-T5 Resistors Chip Resistor - Surface Mount RES SMD 140 OHM 0.25% 1/8W 0805
RG2012V-1400-C-T5 Susumu 791400 1532+ RES SMD 140 OHM 0.25 1/8W 0805 Alphatek Technology Limited
RG2012V-1400-C-T5 Susumu 886600 2015+ RES SMD 140 OHM 0.25 1/8W 0805 RENXIM Electronics Co.,Ltd.
RG2012V-1400-C-T5 Susumu 896600 17+/18+ RES SMD 140 OHM 0.25 1/8W 0805 FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-1393215-3 Relays Power Relays, Over 2 Amps General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
8-1393215-3 TE Connectivity 27120 15+ RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
8-1393215-3 TE Connectivity 88270 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
8-1393215-3 TE Connectivity 88270 1525+ RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
8-1393215-3 TE Connectivity 96000 12+ RELAY GEN PURPOSE SPST 8A 24V SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor