Location : Home > P > PXC21SFBN
PXC21SFBN
Share on FacebookShare on Facebook
PXC21SFBN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PXC21SFBN CONN HEADER 21POS .100 SGL 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PXC21SFBN CONN HEADER 21POS .100 SGL 8000 Sullins Connector Solutions (V 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
PXC21SFBN CONN HEADER 21POS .100 SGL 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
PXC21SFBN CONN HEADER 21POS .100 SGL 157340 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
LVSL4PLG Industrial Controls, Meters Lighting Control - Accessories SWITCH LATCHING 4 W/LED GRAY
LVSL4PLG IC 40630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
LVSL4PLG NEW 98250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
88970840 Industrial Controls, Meters Controllers - Programmable Logic (PLC) CONTROL LOGIC 8 IN 4 OUT 12V