Location : Home > P > PX50-SC-131(30)
PX50-SC-131(30)
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
WP2S4 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories WALL PLT 2 GNG 4 HLE
TVP00RW-25-29HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 29 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
CN0967C22G32SNY240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SLP20S-5LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position CIC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole
1408339-3 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) QMA Connector Jack, Female Socket 50 Ohm Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Solder
SLD26S-1 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 26 Position FFC, FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.049" (1.25mm) Through Hole
DBMMD25PJ-A183 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors DSUB 25 M PCB R/A G50 ZINC
75168-819-03LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold, GXT?
75168-819-03LF Amphenol FCI 147170 2016+ HEADER BERGSTIK R/A Unitronix Electronics Limited
75168-819-03LF IC 56130 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037110000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle, Under Board Through Hole
1037110000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1037110000 Weidmuller 157150 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM BLACK Unitronix Electronics Limited
1037110000 Weidmuller 288310 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM BLACK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282080-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.236" (6.00mm)
282080-2 IC 59330 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282080-2 TE Connectivity AMP Connectors 289090 2016+ CONN PLUG 2POS 1.5 SERIES GRAY Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282080-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 2POS 1.5 SERIES GRAY EKT Electronics Co., Ltd
A403503 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.562" (14.27mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
A403503 Eaton 157150 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.562 Unitronix Electronics Limited
A403503 IC 40800 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A403503 NEW 78730 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0554561069 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
3062799 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories SHIELD CONNECTION
3062799 Phoenix Contact 147210 2016+ SHIELD CONNECTION Unitronix Electronics Limited
3062799 Phoenix Contact 288250 2016+ SHIELD CONNECTION Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-87-004-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-004-10-003101 Preci-Dip 147220 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-004-10-003101 Preci-Dip 297470 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com