Location : Home > P > PX10ABRB02-R1000
PX10ABRB02-R1000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DCM37S1A8N-146 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D SUB 37 SKT R/A PCB ZINC
BACC63BP18D31P6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 31 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Self Locking, Shielded
0716241001 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 160 Position D-Type, Board to Board, Matrix Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole Solder
CTV07RW-13-8HB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings CTV 8C 8#20 PIN J/N RECP
FCC17-A15SE-A50 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
FCC17E09PA4E0 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
801-43-005-40-002000 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 5 Position Receptacle Connector Gold 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle