Location : Home > P > PWR4525W7R50J
PWR4525W7R50J
Share on FacebookShare on Facebook
PWR4525W7R50J distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PWR4525W7R50J Wirewound Resistors - SMD 2W 7.5ohms 5 800,000 Bourns 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
PWR4525W7R50J RES SMD 7.5 OHM 5 2W 4525 1358800 Bourns Inc. 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com